VETERINARIYA PROFILAKTIKASI VA DAVOLASH FAKULTETI TALABASI “VATAN IFTIXORI” KO’KRAK NISHONI BILAN TAQDIRLANDI!
Joriy yilning 11-may kuni O‘zbekiston Respublikasi, Mustaqil davlatlar hamdo'stligi (MDH) miqyosida tashkil etilgan xalqaro ilmiy-amaliy ko'rik tanlov bo‘lib o‘tdi.
Ushbu nufuzli tanlovda Veterinariya profilaktikasi va davolash fakultetining “Veterinariya jarrohligi va akusherlik” kafedrasi assistenti Jasur Yulchiyev rahbarligida 101-guruh talabasi Sohib Baxtiyorov ilmiy-amaliy ishi bilan ishtirok etdi va muvaffaqiyatli natija qayd etdi!
Ilmiy izlanishlari va ijodiy yondashuvi evaziga Sohib Baxtiyorov “VATAN IFTIXORI” ko‘krak nishoni bilan taqdirlandi.
Uning ilmiy rahbari Jasur Yulchiyev esa “BEST PUBLICATION”ilmiy tadqiqotlar markazi tomonidan xalqaro sertifikat bilan taqdirlandi!

Студентка факультета ветеринарной профилактики и лечения награждена знаком "VATAN IFTIXORI"
11 мая текущего года состоялся международный научно-практический конкурс, организованный на уровне Республики Узбекистан и Содружества Независимых Государств (СНГ).
В этом престижном конкурсе под руководством доцента кафедры ветеринарной хирургии и акушерства факультета ветеринарной профилактики и лечения Джасура Юлчиева со своей научно-практической работой принял участие студент 101 группы Сохиб Бахтиёров и добился успешных результатов!
За научные исследования и творческий подход Сохиб Бахтиёров награжден знаком «VATAN IFTIXORI».
Его научный руководитель Джасур Юлчиев награжден международным сертификатом научно-исследовательского центра «ЛУЧШАЯ ПУБЛИКАЦИЯ»!