TALABALARIMIZ “VATAN IFTIXORI” KO’KRAK NISHONI BILAN TAQDIRLANDI!
Joriy yilning 11-may kuni O‘zbekiston Respublikasi, Mustaqil davlatlar hamdo'stligi (MDH) miqyosida tashkil etilgan xalqaro ilmiy-amaliy ko'rik-tanlov bo‘lib o‘tdi.
Ushbu nufuzli tanlovda Iqtisodiyot fakultetining  202-guruh talabasi Ergashboyev Minghojiddin Jasurbek o'g'li Buxgalteriya hisobi va audit kafedrasi mudiri Eshmuradov Ulugʻbek Tashmuratovich rahbarligida ilmiy-amaliy ishi bilan ishtirok etdi va muvaffaqiyatli natija qayd etdi!
Ilmiy izlanishlari va ijodiy yondashuvi evaziga Minghojiddin Ergashboyev “VATAN IFTIXORI” ko‘krak nishoni bilan taqdirlandi.
Uning ilmiy rahbari Ulugʻbek Tashmuratovich esa “BEST PUBLICATION”ilmiy tadqiqotlar markazi tomonidan xalqaro sertifikat bilan taqdirlandi!
Ushbu nufuzli tanlovda Biotexnologiya kafedrasi mudiri dotsent N.J.Xodjayeva  rahbarligida 3-bosqich talabasi Eliboyeva Sevara  ilmiy-amaliy ishi bilan ishtirok etdi va muvaffaqiyatli natija qayd etdi!
Ilmiy izlanishlari va ijodiy yondashuvi evaziga Eliboyeva Sevara “VATAN IFTIXORI” ko‘krak nishoni bilan taqdirlandi.
Uning ilmiy rahbari  dotsent N.J.Xodjayeva esa “BEST PUBLICATION”ilmiy tadqiqotlar markazi tomonidan xalqaro sertifikat bilan taqdirlandi!

Нашим студентам был вручен знак “VATAN IFTIXORI”
11 мая текущего года состоялся международный научно-практический конкурс, организованный на уровне Республики Узбекистан и Содружества Независимых Государств (СНГ).
В этом престижном конкурсе студент 202 группы экономического факультета Эргашбоев Минходжиддин Джасурбек оглы участвовал в своей научно-практической работе под руководством заведующего кафедрой «Бухгалтерский учет и аудит» Эшмурадова Улугбека Ташмуратовича и добился успешных результатов!
За научные исследования и творческий подход Минходжиддин Эргашбоев награжден знаком “VATAN IFTIXORI.
Его научный руководитель Улугбек Ташмуратович награжден международным сертификатом научно-исследовательского центра “VATAN IFTIXORI!
В этом престижном конкурсе под руководством заведующей кафедрой биотехнологии доцента Н.Ж. Ходжаевой участвовала студентка 3 курса Елибоева Севара со своей научно-практической работой и добилась успешных результатов!
За научные исследования и творческий подход Севара Елибоева награждена знаком “VATAN IFTIXORI.
Научный руководитель, доцент Н.Дж. Ходжаева, награждена международным сертификатом научно-исследовательского центра “VATAN IFTIXORI!