UNIVERSITET REKTORI BAHORGI SEMESTR UCHUN O‘TKAZILAYOTGAN YAKUNIY NAZORATLAR JARAYONI BILAN TANISHDI
SamDVMCHBU rektori, professor Xudaynazar Yunusov talabalarning bahorgi semestr uchun o‘tkazilayotgan yakuniy nazorat ishlarini topshirish jarayoni bilan tanishdi.
Rektor talabalar bilan bilan uchrashuvda jarayonni shaffof va adolatli o‘tkazish maqsadida universitet tomonidan tashkil etilgan ishchi guruh doimiy nazorat qilib borayotgani haqida to‘xtalib, talabalarga omad tiladi.
Yakuniy nazorat jarayonlarini Rektor boshchiligidagi mas’ullar va fakultetlar rahbariyati tomonidan yakuniy nazoratlarni belgilangan tartibda tashkil etilishi va o‘tkazilish holatini kuzatishdi.
Ma'lumot uchun:  Universitetning barcha ta'lim yo'nalishlariga Bahorgi semestr uchun yakuniy nazorat ishlari davom etmoqda…

РЕКТОР УНИВЕРСИТЕТА БЫЛ ПРОИНФОРМИРОВАН О ПРОЦЕССЕ ИТОГОВОЙ ИНСПЕКЦИИ ЗА ВЕСЕННИЙ СЕМЕСТР
Ректор СамГУВМЖБ, профессор Худайназар Юнусов ознакомился с ходом сдачи итоговых экзаменов студентов за весенний семестр.
В ходе встречи со студентами ректор отметил, что созданная университетом рабочая группа постоянно контролирует процесс, чтобы обеспечить прозрачность и справедливость, и пожелал студентам удачи.
Контроль за ходом итогового контроля осуществляли заведующие кафедрами во главе с ректором и руководство факультета с целью обеспечения организации и проведения итогового контроля в установленном порядке.
К сведению: В университете ведутся итоговые контрольные работы за весенний семестр по всем направлениям обучения...