IQTIDORLI TALABA-YOSHLAR - YURT KELAJAGI
Samarqand davlat veterinariya meditsinasi, chorvachilik va biotexnologiyalar universitetining O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti va nomli Davlat stipendiyalari sohiblari va ularning ilmiy rahbarlari taqdirladi.
2023/2024-o‘quv yilida 1 nafar O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Davlat stipendiyasi, 1 nafar Islom Karimov nomli Davlat stipendiyasi, 3 nafar Beruniy nomli Davlat stipendiyalariga sazovor bo‘ldilar.
Stipendiya sohiblari hamda ularning ilmiy rahbarlarini Universitet jamosi nomidan tabriklaymiz va ilmiy faoliyatlariga muvaffaqiyatlar tilaymiz.

Iqtidorli talaba-yoshlar - Yurt kelajagi
Samarkand State University of Veterinary Medicine, Animal Husbandry and Biotechnology awarded the holders of State Scholarships named after the President of the Republic of Uzbekistan and their scientific supervisors.
In the 2023/2024 academic year, 1 person received the State Scholarship of the President of the Republic of Uzbekistan, 1 person received the State Scholarship named after Islam Karimov, and 3 people received the State Scholarship named after Beruniy.
On behalf of the University community, we congratulate the holders of the scholarships and their scientific supervisors and wish them success in their scientific activities.