“RAQAMLI IQTISODIYOT SHAROITIDA AGROIQTISODIYOT VA BUXGALTERIYA HISOBINING DOLZARB MUAMMOLARI VA ULARNING YECHIMLARI” PROFESSOR NURILLO SULAYMONOVICH SANAYEV TAVALLUDINING 85 YILLIGIGA BAGʻISHLANGAN XALQARO ILMIY-AMALIY KONFERENSIYA
Oʻzbekiston Respublikasi Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirining 2024-yil 18-yanvardagi 16-son buyrugʻi asosida Samarqand davlat veterinariya meditsinasi, chorvachilik va biotexnologiyalar universitetida 2024-yil 18-19 aprel kunlari Xalqaro ilmiy-amaliy konferensiya oʻtkazilishini ma’lum qilamiz.
Konferensiya oʻtkazilish joyi: Samarqand davlat veterinariya meditsinasi, chorvachilik va biotexnologiyalar universiteti, Samarqand shahri, M.Ulugʻbek koʻchasi 77-uy.
Konferensiya tili: oʻzbek, ingliz, rus.
Konferensiya ilmiy yoʻnalishlari:
1. Iqtisodiyotni raqamlashtirish sharoitida qishloq xoʻjalik iqtisodiyotining dolzarb muammolari va uning yechimlari.

МЕЖДУНАРОДНАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ ПО «АКТУАЛЬНЫЕ ПРОБЛЕМЫ АГРОЭКОНОМИКИ И УЧЕТА В ЦИФРОВОЙ ЭКОНОМИКЕ И ИХ РЕШЕНИЯ» ПОСВЯЩАЕТСЯ 85-ЛЕТИЮ СО ДНЯ РОЖДЕНИЯ ПРОФЕССОРА САНАЕВА НУРИЛЛА СУЛАЙМОНОВИЧА
На основании приказа Министра высшего образования, науки и инноваций Республики Узбекистан №16 от 18 января 2024 года сообщаем, что Международная конференция состоится 18-19 апреля 2024 года в Самаркандском государственном университете ветеринарной медицины, животноводство и биотехнологии.
Место проведения: Самаркандский государственный университет ветеринарной медицины, животноводства и биотехнологии. Республика Узбекистан город Самарканд ул. Мирзо Улугбека, 77.