“MEN BILAN ISH BOSHLAGAN SIZDEK INSONLAR BORLIGIDAN MINNATDORMAN!”
Samarqand davlat veterinariya meditsinasi, chorvachilik va biotexnologiyalar universiteti rektori, professor Xudaynazar Yunusov Minnesota universiteti qoshidagi Hayvonlar salomatligi va oziq-ovqat xavfsizligi markazi direktor o‘rinbosari S.Perez, markaz vakili O.Katerin, Yu. Valeriya, universitet professorlari T. Molitor va W.Whitneyni qabul qilib, xalqaro hamkorlik uchun o‘z minnatdorchiligini bildirdi.
Universitet rektori Minnesota universiteti bilan hamkorlik doirasida o‘quv va ilmiy tajribalar almashinayotganligi uchun rahmat aytib, “Men bilan ish boshlagan Sizdek insonlar borligidan minnatdorman!” dedi.
O‘z navbatida mehmonlar ham endi bir jamoa ekanligini ta’kidlab, hamkorlikni yangi bosqichga olib chiqishga tayyorligini bildirdi.

."I'M GRATEFUL THAT THERE ARE PEOPLE LIKE YOU TO WORK WITH!"
Rector of the Samarkand State University of Veterinary Medicine, Animal Husbandry and Biotechnology, Professor Khudaynazar Yunusov received S. Perez, Deputy Director of the Center for Animal Health and Food Safety at the University of Minnesota, representatives of the center O. Katerin, Yu. Valeria, and university professors T. Molitor and W. Whitney, and expressed his gratitude for international cooperation.
The university rector thanked the university for the exchange of educational and scientific experiences within the framework of cooperation with the University of Minnesota, saying, "I am grateful that there are people like you who started working with me!"
In turn, the guests also noted that they are now a team and expressed their readiness to take the cooperation to a new level.